Movies
Ratings
283
Project Hail MaryRated ★ 5.0- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 3.5
- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0- The Big BoyRated ★ 2.5
RudderlessRated ★ 4.0
AnimaRated ★ 3.5- CanvasRated ★ 1.5
The SwanRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.5
Mary PoppinsRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
GuestRated ★ 4.5
SproutRated ★ 4.0
Choir of GodRated ★ 2.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0