Series
Ratings
64
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5
Summer StrikeRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
I Bought Boyfriend with LoanRated ★ 1.5
My First First LoveRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 3.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0