Movies
Ratings
244
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
SiratRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0