Series
Ratings
349
Extraordinary YouRated ★ 3.5- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 2.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.0
We Bare BearsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5