Titles you rated
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5