Movies
Ratings
1979
Harry BrownRated ★ 3.5
Turner & HoochRated ★ 4.5
Training DayRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
My Lucky StarsRated ★ 4.5
Slapstick BrothersRated ★ 2.5
Bullet in the HeadRated ★ 5.0
Honokaa BoyRated ★ 5.0
Matchstick MenRated ★ 4.0
Romancing the StoneRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
Boy Meets GirlRated ★ 5.0
The Full MontyRated ★ 4.5
A Touch of SinRated ★ 4.0
The Barber of SiberiaRated ★ 4.0
TootsieRated ★ 4.0
Tokyo FamilyRated ★ 4.0
Jules and JimRated ★ 4.0
Bowling for ColumbineRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0