Titles you rated
Perfect BlueRated ★ 3.5
Route29Rated ★ 4.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
Our NaziRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Poetry on LandRated ★ 2.5- The Final SemesterRated ★ 4.5
- Colorless, OdorlessRated ★ 3.5
Esper's LightRated ★ 4.0- Isle of SnakesRated ★ 3.5
- My Missing AuntRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
No Money, No FutureRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0