Series
Ratings
132
Reborn RichRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
UncoupledRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Mystic Pop-up BarRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Red SleeveRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 3.5
Dirty JohnRated ★ 3.0