Series
Ratings
101
My MisterRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Holy LandRated ★ 4.5
- Fighting SpiritRated ★ 5.0
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 5.0
Detective Academy QRated ★ 5.0- Fighting FoodonsRated ★ 5.0