Movies
Ratings
19
NewnessRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0