Series
Ratings
77
Solo LevelingRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 0.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 0.5
BridgertonRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 4.5
Lost in SpaceRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ZooRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0