Titles you rated
Before SunriseRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 5.0
La Dolce VitaRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0