Series
Ratings
111
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
StandbyRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 1.0