Movies
Ratings
380
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
AntipornoRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
HugoRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0