Movies
Ratings
159
UpRated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0