Series
Ratings
126
The King's AffectionRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 2.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
AemaRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0