Movies
Ratings
463
Silent FriendRated ★ 3.5
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
The SonRated ★ 4.5
Two ProsecutorsRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
People and MeatRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
AntichristRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5