Titles you rated
Old Enough! Season 1Rated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 3.0