Titles you rated
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Life of ChuckRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 2.5