Movies
Ratings
109
The NotebookRated ★ 3.5
Labor DayRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Children's TrainRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Good TimeRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
IdaRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0