Movies
Ratings
58
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.0- The Man Who LaughsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 0.5- NoiseRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0