Series
Ratings
32
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Show Me The Money 777Rated ★ 3.0
Show Me The Money 3Rated ★ 3.0- Show Me The Money 5Rated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0