Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
My Oxford YearRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5