Series
Ratings
20
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0