Movies
Ratings
838
The World of UsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 4.0
Chaos WalkingRated ★ 3.0
OldRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.5
Sing 2Rated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
The Miseducation of Cameron PostRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Tell It to the BeesRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
BooksmartRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5