Series
Ratings
30
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Turning MecardRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Haunted House Season 2-2Rated ★ 3.0- The Haunted House Season 2-1Rated ★ 3.0
- The Haunted House Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0