Movies
Ratings
80
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 3.5
People We Meet on VacationRated ★ 1.5
Set It UpRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 1.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 1.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.0
La ChimeraRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5