Series
Ratings
58
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 5.0- TorikoRated ★ 4.0
- TorikoRated ★ 4.0
TorikoRated ★ 4.0
The Familiar of ZeroRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 0.5
Uncle GrandpaRated ★ 4.0
Lycoris RecoilRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 5.0- 캐치! 티니핑Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0