Movies
Ratings
1189
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Operation Fortune: Ruse de GuerreRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
UnthinkableRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0