Movies
Ratings
656
Dark PlacesRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
While We're YoungRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Enemies In-LawRated ★ 3.5
The GunmanRated ★ 4.0
Giovanni's IslandRated ★ 4.0
Testament of YouthRated ★ 4.5
The CobblerRated ★ 4.0
Song OneRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.5
SambaRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Jupiter AscendingRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0