Series
Ratings
73
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5