Movies
Ratings
25
CocoRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5