Movies
Ratings
305
Summer WarsRated ★ 3.0
Magic MikeRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 2.0
The Legend of Halloween JackRated ★ 1.0
Drag Me to HellRated ★ 1.5
Johnny ExpressRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 2.5
Kirikou and the SorceressRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5