Movies
Ratings
100
The King's WardenRated ★ 2.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
Girls Band Cry Compilation Movie: Seishun KyōsōkyokuRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Quintessential Quintuplets MovieRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5