Movies
Ratings
208
JokerRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5