Series
Ratings
18
The DinosaursRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0- EXchange Season 4Rated ★ 0.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0