Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
TwelveRated ★ 1.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
IronheartRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0- 주관식당Rated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
The AuditorsRated ★ 2.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 2.0