Movies
Ratings
36
IdentityRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
The HostRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0