Movies
Ratings
632- 函館でさよならRated ★ 3.0
The American FriendRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
MemoriaRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0- How to Dive with DolphinsRated ★ 3.0
- In Our DayRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0