Movies
Ratings
16
Terminator GenisysRated ★ 0.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5
Fantastic FourRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 0.5
AntzRated ★ 0.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 0.5
TwilightRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 0.5
Bee MovieRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 0.5
Black SwanRated ★ 0.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 1.0
TangledRated ★ 0.5