Movies
Ratings
106- SinglesRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 5.0
High FidelityRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Shall We Kiss?Rated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0