Movies
Ratings
254
HereditaryRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 4.0
IntentionRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
RocketmanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.5
The GuiltyRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
IdolRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0