Series
Ratings
97
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Our PlanetRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5