Movies
Ratings
149
TwilightRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 0.5
Pacific RimRated ★ 2.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 1.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0