Series
Ratings
244
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
The Crown Season 5Rated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5