Series
Ratings
39
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The Fresh Prince of Bel-AirRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Parks and RecreationRated ★ 3.5
Parks and RecreationRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.5- Parks and RecreationRated ★ 4.5
- Parks and RecreationRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.0