Movies
Ratings
27
Inside OutRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0