Movies
Ratings
259
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
TroyRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 3.5- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 2.5
Stuck in LoveRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.5
Marley & MeRated ★ 3.5
Jenny, JunoRated ★ 1.5
The ProposalRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.5