Movies
Ratings
70
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.0
RoboCopRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 2.0
AliensRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0