Movies
Ratings
607
Little ForestRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Mountain CryRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.5
MustangRated ★ 4.0
Mysterious SkinRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.5